I Europejski Bieg Po Zdrowie w naszej szkole!

I Europejski Bieg Po Zdrowie w naszej szkole!

Celem biegu jest:

– popularyzacja biegania jako naturalnej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia

-promowanie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu

Biegi odbędą się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym według harmonogramu:

8:30 – otwarcie I Europejskiego Biegu Po zdrowie 8:45 – start kl. I i II 9:45- start kl. III 10:30 – Podsumowanie zawodów, wręczenie pucharów 10:45 – start kl. IV 11:45 – start kl. V i VI 12:45 – start kl. VIII 13:45 – start kl. VII 14:30 –  Podsumowanie zawodów, wręczenie pucharów, zakończenie biegu. 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status