„Szkoła naszym życiem jest…” – sukcesy w konkursie powiatowym!

„Szkoła naszym życiem jest…” – sukcesy w konkursie powiatowym!

Znamy wyniki tegorocznego XIV Powiatowego Konkursu Muzyczno-Recytatorskiego, związanego Jubileuszem 105-lecia istnienia I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu oraz 100.rocznicą nadania Szkole imienia, zorganizowanego przez Starostę Olkuskiego Bogumiła Sobczyka oraz I Liceum.

Jak mówią Organizatorzy: „Wbrew i na przekór rzeczywistości, która postawiła nas w obliczu konieczności nauki zdalnej, odbierając szkolną normalność, uczniowie – uczestnicy XIV Powiatowego Konkursu Muzyczno-Recytatorskiego, przekonywali, że szkoła naszym życiem jest.”

Uczniowie naszej szkoły odnieśli w konkursie ogromny sukces!

KATEGORIA MUZYCZNA – SZKOŁY PODSTAWOWE

Wyróżnienia zdobyły:

Julia Tkacz SP w Kwaśniowie Dolnym
Magdalena Barczyk SP w Kwaśniowie Dolnym

KATEGORIA RECYTATORSKA – SZKOŁY PODSTAWOWE

Miejsce I – Zuzanna Grabowska SP w Kwaśniowie Dolnym

Składamy gratulacje i podziękowania naszym uczniom i opiekunowi – Pani Teresie Bień! 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status