Sukcesy uczniów

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Mikołaj Kaczmarzyk – uczeń klasy 1 zdobył 1 miejsce w konkursie Jezus Chrystus naszym królem w kategorii literackiej.

Aleksandra Płonka – uczennica klasy 8 zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Zuzanna Grabowska– uczennica klasy 8 zakwalifikowała się do drugiego etapu – rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Piotr Krzykawski – uczeń klasy 3 Szkoły Podstawowej zdobył wyróżnienie w XXVII Festiwalu Papieskim edycja 2020 organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną im Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Wiktora Ekiert – uczennica naszej szkoły zdobyła 2 miejsce w 43. Jesieni Poetyckiej w Bolesławiu.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Lp. Nazwa konkursu/zawodów Organizator Liczba uczniów szkoły biorących udział Miejsce

KLASA I – III

1. Konkurs plastyczny

„Odzyskanie Niepodległości- Bohaterowie, Bitwy, Miejsca Pamięci”

Stowarzyszenie „OTWARCI”

w Bydlinie

10 uczniów z SP Kwaśniów udział
2. XVIII edycja powiatowego konkursu recytatorskiego „Wiersze dla najmłodszych na wesoło” Szkoła Podstawowa w Chechle

etap szkolny

etap gminny

12 uczniów (kl.I)

1 uczennica (kl.II)

1 uczeń (kl.III)

3 uczniów

Iga Bylica-I m., Ignacy Duda IIm.

Blanka Ryczyńska – III m.

Hanna Tkacz, Borys Mulet, Julia Półkoszek, Krzysztof Jurczyk-wyróżnienie.

Blanka Ryczyńska kl.II – wyróżnienie

3. Biegi w Bydlinie z okazji 11 listopada Bydlin 1 uczeń (kl.I)

1 uczeń (kl.III)

udział

Kuba Dolezy – IIm.

4. Turniej Tańca Towarzyskiego- „Mikołajki ze Zdrowoludkiem”- grudzień 2019 KS Korona- Kraków 14 uczniów (kl.I) złote medale
5. Turniej Tańca Towarzyskiego- „Mini Pląs”- styczeń 2020 KS Korona- Kraków 14 uczniów (kl.I) złote medale
6. VIII Regionalny Konkurs Plastyczny „Anioł na…” Szkoła Podstawowa

w Bukownie we współpracy z Fundacją „BO WARTO”

1 uczennica (z orzeczeniem kl.I) udział
7. „Ubieramy choinkę dla Jana Pawła II” Instytut Dialogu Międzykulturowego

im. Jana Pawła II w Krakowie

1 uczeń (kl.I) udział
8. Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łazach Łazy 1 uczennica udział
9. Rejonowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

„Ocalić od zapomnienia”

SP Nr 1 w Pilicy 2 uczennice Laura Kozieł kl.III – II miejsce

Julia Tkacz kl.VI- udział

10. Festiwal Piosenki Legionowej SP Bydlin 2 uczennice Laura Kozieł kl.III- I miejsce

Julia Tkacz kl.VI- III miejsce

Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego SP Klucze kl. III -3 1 miejsce

Laura Kozieł

Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego SP. Bolesław kl. III -1 Finalistka w konkursie

Laura Kozieł

KLASA IV – VIII

1. Matematyczny Konkurs Matematyczny

etap szkolny

etap rejonowy

Kuratorium Oświaty Kraków 7 uczniów 1 uczeń Paweł Wdowik zakwalifikował się do etapu rejonowego
2. I Gminny Konkurs na krótką formę teatralną w języku angielskim. SP Chechło 3 uczniów III miejsce
3. XI Gminny Konkurs Języka Angielskiego pod hasłem „Poznajemy Wielką Brytanię”. SP Klucze 3 uczniów udział
4. I Powiatowy Muzyczno-Recytatorski Turniej Językowy. „Lingwistyczna Wieża Babel” ZS Nr4 Olkusz 6 uczniów udział
5. Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych Kuratorium Oświaty 7 uczniów udział
6. Małopolski Konkurs Humanistyczny Kuratorium Oświaty 7 uczniów

(3 osoby z klasy VI, 4 z kl.VII)

udział
7. Ogólnopolski Konkurs Poetycki XLII Jesień Poetycka. Turniej Jednego Wiersza Bolesławskie Centrum Kultury 3 uczniów

(1 uczennica z klasy VI, 2 z kl.VII)

3 wyróżnienia
8. Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Haliny Snopkiewicz MOK „Centrum” im. Adama Mickiewicza, Urząd Miasta Zawiercie. 1 uczennica

(uczennica kl. VII)

udział
9. Międzynarodowy Bieg Szlakiem Walk Legionistów UG i GOK Klucze, LKS „Legion” Bydlin, Stowarzyszenie OTWARCI Bydlin, LKS „Kłos” Olkusz, Powiatowe Zrzeszenie LZS 15 uczniów II miejsce (uczeń kl.III)

III miejsce (uczennica kl. VI)

10. Małopolski konkurs Historyczny Kuratorium Oświaty w Krakowie 1 uczeń udział
11. Małopolski konkurs Historyczny (konk. internetowy) Kuratorium Oświaty w Krakowie 1 uczeń udział
12. Biologiczny konkurs na temat HIV/AIDS PSSE w Olkuszu, ZS Nr 1 w Olkuszu 3 uczniów udział
13.
14.
15. Regionalny konkurs plastyczny „Anioł na”… Szkoła Podstawowa nr 1 w Bukownie 3 wyróżnienie ucz.kl IV
16. Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II. Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie. 6 udział
17. Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Mój Patron” IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu 3 udział
18. Diecezjalny konkurs Biblijno-Plastyczny

„Cuda Jezusa w Ewangelii według św. Łukasza”

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sosnowcu 2 Wyniki w II półroczu
19. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tęczowy kalendarz” MDK 2 w Tychach 3 udział
20. Udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego 2020 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. ROYAL CUP WIELICZKA 14 – uczniowie klasy I I miejsce
21. Udział w Powiatowym konkursie literacko-plastyczno-ekologicznym „Chrońmy źródła wody”. Wodociągi Olkusz 8 uczniów Brak wyników z powodu COVID-19
22. Powiatowy konkurs plastycznym „Brzechwa dzieciom- dzieci Brzechwie”- zdobycie wyróżnienia. Biblioteka Pedagogiczna w Olkuszu Wyróżnienie klasa I
23. Udział w Konkursie Kangur Matematyczny Wyróżnienie

2. SZKOLNE KONKURSY

Lp. Nazwa konkursu/zawodów Liczba uczniów szkoły biorących udział Miejsce

KLASA I – VIII

1. Konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka” 20 uczniów (klasa I)

9 uczniów (klasa II)

2 uczniów (kl.III)

10 uczniów (IV-VII)

Piotr Krzykawski – I miejsce

Michalina Chłosta- II miejsce,

Lena Królikowska- II miejsce,

Julia Półkoszek- III miejsce,

Karolina Drzymała, Maciej Mędrek, Mateusz Półkoszek, Blanka Ryczyńska, Jan Pieczyrak – wyróżnienie.

Magdalena Dolezy – I miejsce

Martyna Jaśko – II miejsce

2. Konkurs Plastyczny „Pomocna dłoń” 5 uczniów

1 (kl.VII)

1(kl.VI)

Lena Królikowska- I miejsce,

Julia Półkoszek- III miejsce,

Iga , Borys Mulet – wyróżnienie

3. Klasowy konkurs recytatorski 15 uczniów Ignacy Duda- I miejsce,

Igor Rogowski – II miejsce,

Iga Bylica – III miejsce,

Maja Sierant – wyróżnienie.

4. Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową „Moja ozdoba”. 20 uczniów (kl.I-III)

3(kl.VII)

6(kl.VI)

Ignacy Duda – I miejsce

Magdalena i Kuba Dolezy – I miejsce

Maja Dyduch – II miejsce

Blanka Szatan – II miejsce (przedsz.)

Szymon Szczerbiński – III miejsce (przedsz.)

Magdalena Barczyk – III miejsce

5. Szkolny konkurs kolęd i pastorałek „Śpiewajmy i grajmy Mu, małemu Dzieciątku”. 3 uczniów(kl. I)

1 uczeń(kl. II)

1 uczennica (kl.III)

12(kl.IV-VII)

Laura Kozieł – I miejsce, ucz.kl.III

Filip Barczyk – II miejsce, ucz.kl.II

Hanna Tkacz- III miejsce, ucz.kl.I

Alina Kurkowska- III miejsce,

Emilia Kondek- wyróżnienie.

Magdalena Dolezy – I miejsce,ucz.kl.V

Anna Wdowik – II miejsce,ucz.kl.V

Martynka Jasko – III miejsce,ucz.kl.V

7. Szkolny Konkurs Plastyczny „Niepodległość -miejsca pamięci – bitwy – bohaterowie” 45 uczniów
8.

Szkolny konkurs ortograficzny- o pióro dyrektora;

26 uczniów uczennica klasy VII
9. szkolny konkurs plastyczny „Jestem Bezpieczny w sieci 42 uczniów Uczennica klasy VI – I miejsce

Uczennica klasy IV – II miejsce

Uczeń klasy IV – III miejsce

10. konkurs org. przez bibliotekę szkolną „Czytanie to moja pasja” – która klasa będzie miała najwyższą średnia przeczytanych książek 114 uczniów Klasa I – I miejsce

Klasa IV – II miejsce

Klasa III – III miejsce

11. Konkurs ekologiczny ” Eko- torba”. 32 uczniów Praca zdalna podczas COVID -19
Lp. Nazwa konkursu/zawodów Organizator Liczba uczniów szkoły biorących udział Zajęte miejsce
1. konkursu matematycznego DEXTER etapie szkolnym

D.Kardynał

kl. III- 8 I,II,III miejsce
2. OMNIBUS 2020 etapie szkolnym kl. III -10 I,II,III miejsce
3. Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego etapie szkolnym

D.Kardynał

kl. III -9 I,II,III miejsce
Lp. Nazwa konkursu/zawodów Organizator Liczba uczniów szkoły biorących udział Zajęte miejsce
1. Matematyczny Konkurs Przedmiotowy – etap szkolny Iwona Nocoń 7 Paweł Wdowik –zakwalifikował się do etapu rejonowego
2. Matematyczny Konkurs Przedmiotowy – etap rejonowy Iwona Nocoń 1
3. Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur Matematyczny” Iwona Nocoń 28 Ignacy Duda kl-I – wyróżnienie,

Raczyńska Blanka kl II– wynik bardzo dobry,

Adam Adamik kl-IV– wyróżnienie,

Nikodem Jurczyk kl-IV- wyróżnienie

DBAM O SIEBIE I INNYCH W CZASIE EPIDEMII

KORONAWIRUSA COVID-19”

Szkoła Podstawowa w Ryczówku 4 I miejsce Nikodem Jurczyk w kategorii kl I – IV

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status