„Szkoła naszym życiem jest…” – sukcesy w konkursie powiatowym!

„Szkoła naszym życiem jest…” – sukcesy w konkursie powiatowym!

Znamy wyniki tegorocznego XIV Powiatowego Konkursu Muzyczno-Recytatorskiego, związanego Jubileuszem 105-lecia istnienia I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu oraz 100.rocznicą nadania Szkole imienia, zorganizowanego przez Starostę Olkuskiego Bogumiła Sobczyka oraz I Liceum.

Jak mówią Organizatorzy: „Wbrew i na przekór rzeczywistości, która postawiła nas w obliczu konieczności nauki zdalnej, odbierając szkolną normalność, uczniowie – uczestnicy XIV Powiatowego Konkursu Muzyczno-Recytatorskiego, przekonywali, że szkoła naszym życiem jest.”

Uczniowie naszej szkoły odnieśli w konkursie ogromny sukces!

KATEGORIA MUZYCZNA – SZKOŁY PODSTAWOWE

Wyróżnienia zdobyły:

Julia Tkacz SP w Kwaśniowie Dolnym
Magdalena Barczyk SP w Kwaśniowie Dolnym

KATEGORIA RECYTATORSKA – SZKOŁY PODSTAWOWE

Miejsce I – Zuzanna Grabowska SP w Kwaśniowie Dolnym

Składamy gratulacje i podziękowania naszym uczniom i opiekunowi – Pani Teresie Bień! 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *