Pierwsza pomoc i bezpieczeństwo – ważna sprawa! Spotkanie z ratownikiem i policjantem

Pierwsza pomoc i bezpieczeństwo – ważna sprawa! Spotkanie z ratownikiem i policjantem

W poniedziałkowy poranek naszą szkołę odwiedził Pan Stanisław Góźdź – ratownik WOPR oraz dzielnicowy st. sierż. Mateusz Grabowski.

Celem spotkania była edukacja dzieci w zakresie bezpiecznego zachowania się podczas pobytu nad wodą. Uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie korzystać z kąpielisk, basenu oraz gdzie w razie potrzeby uzyskać pomoc. Cenne wskazówki na pewno przydadzą się naszym uczniom podczas zbliżających się wakacji.

Były to niezwykle ważne i ciekawe zajęcia, gdyż uwrażliwiły dzieci na potrzebę reagowania w sytuacjach zagrożenia życia oraz zachowania bezpieczeństwa w trakcie wakacji. Dostarczyły im wiedzy, która w przyszłości być może przyczyni się do uratowania komuś życia.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

Your email address will not be published. Required fields are marked *