Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Po miesiącach wytężonej pracy, 21 czerwca  nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Na początku Pan Dyrektor Damian Banyś przywitał zaproszonych gości, a także  uczniów klas I-VIII, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Pana Dyrektora  nagród za wysokie wyniki w nauce. Podziękowania również zostały złożone rodzicom uczniów, którzy opuszczali mury naszej szkoły.

Po części oficjalnej, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie spędzić wspólne chwile przed wakacyjną rozłąką.

Gratulujemy uczniom tegorocznych osiągnięć w nauce oraz wysiłku, który podejmowali przez minione dziesięć miesięcy. Życzymy Wam udanych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych, pełnych zabawy, ale i odpoczynku wakacji. Inspirujących podróży i ciekawych znajomości, niezapomnianych wrażeń, mnóstwa uśmiechu oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Your email address will not be published. Required fields are marked *