Dzień Pustej Klasy

Dzień Pustej Klasy

Dzień Pustej Klasy jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na świeżym powietrzu. W tym roku nasza szkoła także przystąpiła do tej ekologicznej akcji. Uczniowie klas 2 i 3 w dniu 25 września byli szczególnie blisko natury, ponieważ wychowawcy  zaprosili ich na lekcje poza budynek szkoły.

Wszystko po to, aby odkrywać wartość edukacji terenowej – prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającej formy edukacji na świecie.

Podczas lekcji na świeżym powietrzu uczniowie mieli do wykonania kilka zadań edukacyjnych. Były to zadania z  edukacji:  przyrodniczej, matematycznej, plastycznej, technicznej oraz społecznej.

Dzień ten  dla naszych uczniów był:

…Dniem Lekcji Innych Niż Wszystkie

…Dniem Inspirujących Spacerów

…Dniem Odkrywania Lasu

…Dniem Odpoczynku na Łące

Oto kilka zdjęć z przeprowadzonych lekcji w ramach projektu edukacji przyrodniczej Ośrodka Działań Ekologicznych „Źródła”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status