Wyróżnienie dla naszego ucznia w Festiwalu Papieskim „TOTUS TUUS”

Wyróżnienie dla naszego ucznia w Festiwalu Papieskim „TOTUS TUUS”

Kolejny sukces !

Piotr Krzykawski – uczeń klasy 3 Szkoły Podstawowej znalazł się wśród laureatów XXVII Festiwalu Papieskiego edycja 2020 organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Uczeń, pod opieką pani Magdaleny Kaczmarzyk, napisał poezję w języku literackim pt. „Ojciec w bieli” i otrzymał WYRÓŻNIENIE.

Festiwal Papieski „TOTUS TUUS” organizowany jest od 1994 roku. Intencją Festiwalu jest popularyzacja utworów literackich, teatralnych, muzycznych poświęconych Papieżowi – Polakowi i Jego dziejowemu posłannictwu. Rokrocznie, w ramach Festiwalu, odbywają się konkursy literacki i plastyczny, obydwa pod hasłem „TOTUS TUUS”.

Gratulujemy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status