Wyróżnienie dla naszego ucznia w Festiwalu Papieskim „TOTUS TUUS”

Wyróżnienie dla naszego ucznia w Festiwalu Papieskim „TOTUS TUUS”

Kolejny sukces !

Piotr Krzykawski – uczeń klasy 3 Szkoły Podstawowej znalazł się wśród laureatów XXVII Festiwalu Papieskiego edycja 2020 organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną im Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Uczeń, pod opieką pani Magdaleny Kaczmarzyk, napisał poezję w języku literackim pt. „Ojciec w bieli” i otrzymał WYRÓŻNIENIE.

Festiwal Papieski „TOTUS TUUS” organizowany jest od 1994 roku. Intencją Festiwalu jest popularyzacja utworów literackich, teatralnych, muzycznych poświęconych Papieżowi – Polakowi i Jego dziejowemu posłannictwu. Rokrocznie, w ramach Festiwalu, odbywają się konkursy literacki i plastyczny, obydwa pod hasłem „TOTUS TUUS”.

Gratulujemy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *