Dzień Ziemi 22 kwietnia 2021 – wyniki klas 1-3

Dzień Ziemi  22 kwietnia 2021 – wyniki klas 1-3

Dnia 22 kwietnia 2021 roku obchodzimy Dzień Ziemi. Hasło, a jednocześnie motyw przewodni święta to „Przywróć naszą Ziemię”, a w szczególności zaakcentowanie wyzwań związanych z zachodzącymi zmianami klimatycznymi.

W tym roku z powodu epidemii koronawirusa wszelkie nasze inicjatywy  zostały ograniczone, lecz mimo trudności uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania. Świętowanie zostało przeniesione do internetu.

W naszej szkole został zorganizowany konkurs na projekt plakatu promującego Dzień Ziemi 2021 pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię”. Sprawa nie była prosta.  Uczniowie uruchomili wyobraźnię. Pomysłowość naszych uczniów nie zna granic, dzięki czemu możemy podziwiać wiele niekonwencjonalnych i śmiałych projektów. Do wykonania użyto połączeń różnorakich materiałów. Zachwycił nas wysoki poziom artystyczny nadesłanych prac oraz pomysłowość uczestników. Wszystkie prace wykonano frymuśnie.

Oto wyróżnione prace spośród uczniów klas 1-3

Your email address will not be published. Required fields are marked *