Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Po miesiącach wytężonej pracy, 25 czerwca 2021 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 10.30 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

W uroczystości wzięli udział Wójt Gminy Klucze Norbert Bień, Radny Kwaśniowa Górnego Grzegorz Smętek, Proboszcz Mieczysław Raszewski, Przedstawiciele Rady Rodziców – Krzysztof Konieczny i Robert Nowak.

W podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły przez uczniów klasy 8. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Klucze Pan Norbert Bień, który podziękował Pani Dyrektor Annie Konieczniak i Pani Koordynator ds. nadzoru Agnieszce Wydmańskiej za roczną pracę. Podziękowania na ręce Dyrekcji złożyli także nauczyciele i pracownicy obsługi i administracji.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor, Panią Koordynator, przedstawiciela Rady Rodziców oraz wychowawcę nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Podziękowania również zostały złożone rodzicom klasy 3, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Następnie uczniowie klasy VII w formie wierszy i piosenek  pożegnali uczniów klasy VIII. Miłą niespodzianką był także wesoły występ taneczny uczniów klasy 2.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Uroczystość zakończenia roku przygotowała mgr Aleksandra Mstowska i mgr Teresa Bień oraz Samorząd Uczniowski i uczniowie klas VII i VIII za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Your email address will not be published. Required fields are marked *