DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE 28 WRZEŚNIA 2021

Nasza Szkoła przyłączyła się do obchodów  Dnia Języków Obcych. Głównym założeniem tego święta jest promowanie wśród uczniów różnorodności kulturowej i językowej Europy jako bogactwa, które należy rozwijać i pielęgnować.

We wtorek  28 września uczniowie naszej Szkoły mieli możliwość obejrzenia prezentacji dotyczącej kultury, zwyczajów, obyczajów, etykiety, świąt, jedzenia i religii Wielkiej Brytanii. Mogli zobaczyć również najważniejsze zabytki , poznać życie rodziny królewskiej oraz poznać sławnych Brytyjczyków.

Prezentację przygotowała  pani Ewa Majewska- Kłoda – nauczyciel języka angielskiego.

Your email address will not be published. Required fields are marked *