Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

„Dzieci rodzą  się ze skrzydłami, a nauczyciele pomagają im je rozwijać”

J. Korczak

14 października obchodziliśmy wyjątkowo ważny dzień dla każdego nauczyciela, ucznia, rodzica – świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z racji, że jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, w naszej szkole to 13 października upłynął pod znakiem życzeń, podziękowań, radości. W szkole zrobiło się słodko za sprawą miłej niespodzianki przygotowanej przez Radę Rodziców dla pracowników  naszej szkoły i przedszkola.

Tradycyjnie akademię rozpoczął pan Dyrektor Damian Banyś, następnie głos zabrali przedstawiciele Rady Rodziców: pani Justyna Żak i pani Iwona Jurczyk. Tego dnia pani Katarzyna Przybylska-Polak wraz z klasą VII przygotowała program artystyczny, w którym uczniowie złożyli serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy mają swój udział w edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży.

Całą uroczystość została zakończona miłym akcentem-rozdaniem nagród Dyrektora Szkoły, które otrzymały: pani Katarzyna Kula, pani Iwona Nocoń, pani Teresa Bień, pani Agnieszka Wydmańska, pani Aleksandra Mstowska,  pani Anita Jurczyk, pani Paulina Oziembłowska.

Na zakończenie jeszcze raz z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze wszystkim pracownikom oświaty.

Your email address will not be published. Required fields are marked *