Sukcesy naszego ucznia

Sukcesy naszego ucznia

Z wielką radością informujemy, iż w I Powiatowym Konkursie Recytatorsko-Plastycznym pod honorowym patronatem Starosty Olkuskiego zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach uczeń klasy II – Mikołaj Kaczmarzyk otrzymał wyróżnienie. Konkurs zorganizowany został w 180. rocznicę urodzin Marii Konopnickiej, jednej z najwybitniejszych polskich poetek okresu realizmu. Na uroczystości, która odbyła się 9 maja w Domu Kultury w Jaroszowcu laureat odebrał dyplom i nagrodę, które wręczył Starosta – Bogumił Sobczyk.

Kolejnym sukcesem Mikołaja jest otrzymanie nagrody specjalnej w kategorii klas szkół podstawowych w XIII edycji konkursu literacko-artystycznego – „Wypłyń na głębie”. Celem konkursu było stworzenie okazji do twórczej refleksji nad nauczeniem i działaniem św. Jana Pawła II, oraz innych błogosławionych i świętych. 14 czerwca miało miejsce uroczyste wręczenie nagród.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym!

Your email address will not be published. Required fields are marked *