VI Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Art Kreator”

VI Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Art Kreator”

Uczniowie klasy piątej naszej szkoły: Michalina Madej, Blanka Ryczyńska oraz Antoni Dresler pod opieką pani Anety Kloc 30 września 2022 r. wzięli udział w VI edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Art Kreator” pod hasłem „Śmieci precz -zróbmy rzecz”, który jak co roku odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie. Uczniowie mieli za zadanie wykonać ekologiczne nakrycie głowy. W efekcie pracy naszych uczniów powstał fantastyczny kapelusz z materiałów przeznaczonych do recyklingu.

Gratulujemy naszym uczniom dużej pomysłowości oraz kreatywności. Po zmaganiach konkursowych uczestnicy otrzymali upominki oraz obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. Nick Victoria”  w wykonaniu Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa. Do konkursu uczniów przygotowała pani Renata Dusza.

Your email address will not be published. Required fields are marked *