EUROWEEK 2022

EUROWEEK 2022

18 listopada uczniowie klas V, VI oraz VII wyjechali na warsztaty językowe Euroweek. Warsztaty odbywały się w miejscowości Różanka, w willi Wiktoria. Uczestnicy wyjazdu mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe biorąc udział w ciekawych zajęciach, które prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy z różnych krajów (Big Daddy z Włoch, Maka Paka z Peru, Hey Dancer z Azerbejdżanu i Essa z Ukrainy). Każdy z wolontariuszy prezentował swój kraj, jego tradycje, kulturę, zwyczaje oraz potrawy i tańce. Uczniowie pracowali w grupach, jak również mogli indywidualnie zaprezentować swoje talenty, nie tylko językowe. Projektowali swoje państwo, tworzyli super bohaterów, prezentowali skecze lub fragmenty popularnych programów telewizyjnych, takich jak “Mam talent” czy “Master Chef”.

W trakcie warsztatów był czas na pracę, praktyczne ćwiczenia z języka angielskiego, zabawę, tańce oraz zajęcia integrujące. Nasi uczniowie spisali się na medal. Byli aktywni, zaangażowani i z entuzjazmem uczestniczyli w zajęciach. Ostatnim punktem programu było wręczenie certyfikatów.

Euroweek był dla wszystkich okazją do przełamania bariery językowej, poznania nowych ludzi, nawiązania nowych przyjaźni, rozwijania kreatywności i umiejętności współpracy oraz odkrywania talentów. Z całą pewnością doświadczenia zdobyte w czasie Euroweeku przyniosą trwałe efekty i pozostawią niezapomniane wrażenia.

Your email address will not be published. Required fields are marked *