Kolejne sportowe wydarzenie z naszym udziałem!

Kolejne sportowe wydarzenie z naszym udziałem!

Piątkowy wieczór (17 marca) upłynął uczniom naszej szkoły pod znakiem iście sportowych emocji! 47 naszych podopiecznych mogło obejrzeć mecz hokeja na lodzie na Lodowisku im. Adama „Rocha” Kowalskiego znanego wszystkim jako ślizgawka Cracovii. Półfinał Playoff: mecz V pomiędzy Comarch Cracovia, a GKS Katowice był dla uczniów pierwszym widowiskiem oglądanym na żywo! Głośny doping oraz świetna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom. Bardzo się cieszymy, że młodzież wróciła do domów bogata o kolejne sportowe doświadczenie, a przede wszystkim – z wielkimi uśmiechami na twarzy 😊 

A my? Planujemy kolejne sportowe atrakcje dla naszych uczniów ! 

Your email address will not be published. Required fields are marked *