Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii przygotowanej przez Panią Annę Majcher wraz z klasą 7. Uczniowie naszej szkoły podczas apelu podziękowali swym nauczycielom za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość. W pięknych słowach wierszy i piosenek wyrazili swą wdzięczność.

Następnie nadszedł czas na przemówienie Pana Dyrektora Damiana Banysia, który mówił  o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Ponadto, podziękował również wszystkim pracownikom  obsługi i administracji za pracę na rzecz szkoły.  Zostały również wręczone Nagrody Dyrektora Szkoły. Kolejne życzenia skierowały przewodniczący Rady Rodziców Pan Robert Nowak.

Serdecznie dziękujemy wszystkich obecnym za tak liczny udział w obchodzie Dnia Edukacji Narodowej i cieszymy się, że przebiegł on w tak radosnej atmosferze

Your email address will not be published. Required fields are marked *