Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Ubiegły tydzień został ogłoszony tygodniem życzliwości i pozdrowień. Uczniowie naszej szkoły świetnie się spisali i z każdej klasy zostali wyłonieni król i królowa życzliwości. Samorząd uczniowski z panią pedagog odwiedzili każdą klasę ze słodkim poczęstunkiem na umilenie dnia. Na przerwach krążyło również złote pudełko „zatrzymaj się kolego i napisz coś miłego!”. W klasach 1-3 została także przeprowadzona pogadanka na temat życzliwości, którą powinniśmy okazywać sobie na co dzień- nie tylko od święta! 🙂 Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o naszych przedszkolakach! Pedagog odwiedziła Biedronki, Motyki i Pszczółki. Rozmawialiśmy o byciu miłym, pomocnym i uprzejmym. Przedszkolaki poczęstowały się cukierkiem, a w zamian za to dostaliśmy piękne uśmiechy do zdjęcia!

Your email address will not be published. Required fields are marked *