Jesiennym biegu leśną ścieżką z Lasami Państwowymi

Jesiennym biegu leśną ścieżką z Lasami Państwowymi

27 października 2023r zorganizowaliśmy sportowe wydarzenie, którego PARTNEREM były Lasy Państwowe! Wszyscy uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Jesiennym biegu leśną ścieżką oraz w koordynacyjnym, leśnym torze przeszkód. 


Zawodnicy podzieleni byli wg. kategorii wiekowych. Każda klasa biegła dystans dostosowany do swoich możliwości.
Celem dodatkowym wydarzenia było zwiększanie u naszych uczniów wiedzy i świadomości nt. lasów, leśnictwa oraz zrównoważonej i wielofunkcyjnej gospodarki leśnej, a w szczególności w zakresie korzyści zdrowotnych oraz rekreacyjnych wynikających z aktywnego korzystania z lasów. Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY. Jesteśmy z Was dumni i niezwykle szczęśliwi, że Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania ! 🙂

Spędzanie czasu w okolicy lasów wpisujemy na stałe do naszego szkolnego kalendarza! Co powiecie na 2 edycję naszego biegu w przyszłym roku? 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *