Koncert Bożonarodzeniowy

Koncert Bożonarodzeniowy

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas: pełen dobra, wspólnego kolędowania, uśmiechu oraz wdzięczności za każdy nawet najmniejszy cud. O tę świąteczną atmosferę w tym roku zadbali uczniowie klasy IV oraz schola parafialna działająca przy kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kwaśniowie Dolnym, prowadzona pod opieką  P. Jacka Żurka oraz P. Annę Kozieł i P. Magdalenę Kaczmarzyk.

W murach naszej szkoły odbyło się wigilijne spotkanie całej społeczności szkolno-przedszkolnej podczas którego uczniowie zaprezentowali umiejętności recytatorskie oraz wokalno-instrumentalne. Na początek głos zabrał Pan Dyrektor Damian Banyś, który życzył wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt następnie głos oddał uczniom, którzy poprowadzili świąteczny koncert.

Znane i mniej znane kolędy i pastorałki wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój i ukazały istotę Świąt Bożego Narodzenia.  Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania od Pana Dyrektora. W radosnych nastrojach rozeszliśmy się do domów, by móc przygotowywać się do obchodów Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych.

Your email address will not be published. Required fields are marked *