Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzony jest 2.04 natomiast nasza szkoła (ze względu na przerwę świąteczną) obchodziła ten dzień dzisiaj Uczniowie oraz nasze przedszkolaki założyli dzisiaj element garderoby w kolorze niebieskim. Wykonaliśmy na boisku szkolnym serca w kolorze niebieskim i różowym- na znak solidarności z osobami w spektrum. Uczniowie naszej szkoły wykonali przepiękne prace plastyczne z których stworzyliśmy na korytarzu galerie. Bardzo dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie! Doceniamy pracę która musieliście włożyć i jesteśmy pełni podziwu za Waszą kreatywność! Pedagog przygotowała dla każdej klasy 4-8 prezentacje na temat Autyzmu, którą wychowawcy przedstawili w klasach. Umieszczamy również na stronie dla chętnych osób do obejrzenia linki do filmików.

Your email address will not be published. Required fields are marked *